
Тумба під ТВ Slide 200
9 547 ₴
- Під замовлення
- Код: 19296
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під ТВ Slide 200 від Польської фабрика Cama (Кама) — стильна і сучасна, оформлена в лаконічному стилі. Така тумба прекрасний вибір для сучасних віталень. Виготовлено в Польщі з якісних матеріалів. Тумба підвісна, що відрізняє її від інших. Такий варіант ідеальне співвідношення ціни та якості. Використовується система відкриття дверей і ящиків “PUSH-CLICK“. Тумба має дві дверки, які відкриваються вниз, і отвір для кабелів у верхній стійці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | МДФ лакований |
| Опції | система відкриття PUSH-CLICK |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | Модерн |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасаду | білий глянець |
| Ширина | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 547 ₴


