-20%

Офісне крісло Hasel
8 707 ₴
6 953 ₴
- Під замовлення
- Код: 25068
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Hasel від Польської фабрика Halmar (Халмар) — задовольнить будь-якого, хто очікує, перш за все, зручності. Крісло пропонується співробітникам завдяки численним конфігурацій. Крісло оснащене механізмом MULTIBLOCK, завдяки якому спинка може бути зафіксована в будь-якому положенні. Також є можливість регулювати висоту підлокітників вгору і вниз. Підголовник також має можливість регулювати висоту. Спинка оббиті еластичною сіткою, а сидіння м'якою экокожой.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110-118 см |
| Висота сидіння | 48-56 см |
| Глибина | 78 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | сітка, екошкіра |
| Опції | мультиблок, регулювання підлокітників |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий, чорний |
| Ширина | 68 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 953 ₴




