-23%

Диван Ikaro XL
12 412 ₴
9 547 ₴
- Під замовлення
- Код: 38721
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван Ikaro XL від Польської фабрика Halmar (Халмар) — відмінно виглядає на терасі або в саду. Диван виготовлений з дуже міцного якісного ротанга, що дозволяє розміщувати його на вулиці. Комфортний відпочинок забезпечується за рахунок оснащення дивана сірої подушкою на сидіння. Стабільність конструкції забезпечує металевий каркас, покритий чорною порошковою фарбою. Ви можете доповнити диван IKARO XL кріслом IKARO, які разом утворюють стильний комплект для вашої тераси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 70 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Висота | 96 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Матеріал корпусу | метал, ротанг синтетичний |
| Матеріал оббивки | ротанг синтетичний, тканина |
| Матеріал основи | Метал |
| Опції | Немає |
| Підлокітники | тверді |
| Стиль | сучасний, лофт, ретро |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір підстави | натуральний, чорний |
| розкладний | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 547 ₴





