
Тумба під телевізор Eston
8 719 ₴
- Під замовлення
- Код: 40385-40398
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під телевізор Eston від Польської фабрика Furnival (Фурнивал) — це пропозиція для тих, хто шукає сучасної меблів. Корпус виготовлений з високоякісної ламінованої ДСП, в той час як фасади з МДФ з ПВХ, крайка АБС пластик, який додатково захистить меблі від подряпин. Тумба RTV Eston – це ідеальне поєднання естетики і функціональності. Але також і елегантний зовнішній вигляд, дуже практичний і ідеальний у всіх відношеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNIVAL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 41,5 см |
| Глибина | 35 см |
| Двері | 3 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | МДФ ламінована, ПВХ |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір | графіт |
| Колір корпусу | графіт, чорний |
| Колір фасаду | графіт, чорний |
| Ширина | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 719 ₴











