-10%

Шаф-купе Aria I 250
33 407 ₴
30 183 ₴
- Під замовлення
- Код: 44201
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шаф-купе Aria I 250 Від Польського заводу Piaski (Пяски) виготовляють з особливою ретельністю з високоякісних матеріалів, як - от ламінована ДСП з кромкою АБС, планки МДФ, один фасад з дзеркалом. Універсальні кольори і простий дизайн дозволяють легко підібрати інші меблі до гардеробу. Шкаф обладнаний штангою для вішаків і полиць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piaski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 3 шт |
| Висота | 214 см |
| Глибина | 62 см |
| Двері | 3 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований, дзеркало, МДФ |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасаду | білий, білий глянець |
| Ширина | 254 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 183 ₴





