-10%

Шаф-купі Wiki IX 180 ДСП ламінована, дзеркало, білий, дуб Сонома, дуб Сонома
19 402 ₴
17 537 ₴
- Під замовлення
- Код: 44757-44765
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шаф-купі Wiki IX 180 Від Польського заводу Piaski (Пяски) це класичний стиль у поєднанні з функціональністю, яка знадобиться у повсякденному використанні. Дзеркало підкреслить колір меблів. Корпус і фасад виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Вся колекція доступна в таких кольорах: "білий", "дуб Conoma" і "графіт".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piaski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 62 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований, дзеркало |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | сучасний |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | білий, графіт, дуб сонома |
| Колір фасаду | білий, графіт, дуб сонома |
| Ширина | 180 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 537 ₴




