
Офісне крісло Pop
18 241 ₴
- Під замовлення
- Код: 39015
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Офісне крісло Pop від польської фабрики Halmar (Халмар) — чудова пропозиція для людей, які цінують високу мобільність, комфорт і чудову якість за доступною ціною в офісі. Практична та стійка до стирання тканинна оббивка стане в пригоді як у холодні, так і в спекотні дні. Універсальність крісла зумовлена можливістю регулювання глибини сидіння, регульованими підлокітниками в діапазоні вгору-вниз і вліво-вправо, а також можливістю зміни висоти сидіння завдяки висококласному газовому приводу. Механізм SYNCHRO дає змогу вам гойдатися в кріслі після розблокування, а зусилля, необхідне для нахилу, можна регулювати за допомогою ручки під сидінням. Ергономічне крісло POP Halmar відповідає 4 стандартам, що робить його дуже гарним вибором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 93-108 см |
| Висота сидіння | 48-63 см |
| Глибина | 65 см |
| Матеріал основи | метал, пластик |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Опції | механізм TILT, регулювання підлокітників, регулювання довжини |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний, хай тек |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | зелений |
| Ширина | 68 см |
- Ціна: 18 241 ₴





