
Журнальний столик Toledo LAWA
6 941 ₴
- Під замовлення
- Код: 60186
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Журнальний столик Toledo LAWA від польської фабрики BIM Furniture (БІМ Фурнітура) — має дві відкриті ніші. Меблі виготовляються з ламінованого ДСП 16 мм/25 мм і МДФ 16 мм. Випускається в кольорі: "чорний/біл Флагстаф". Ніжки та ручки з металу в кольорі: "сірий".
Колекція Toledo являє собою стильні меблі з оригінальним і виділяючим декором із дуба Флагстаф. Це синонім сучасної рустиканської естетики. Поєднання натуральної текстури дуба з захопливим металевим ефектом надає інтер'єру виразного характеру. Додаткові елементи в чорному кольорі створюють враження елегантності та гарного смаку.
Дуб Флагстаф характеризується імітацією заповнення сучків і тріщин пігментом кольору олова, що робить цей декор ексклюзивним.
Серія Toledo дає змогу створити незвичайну аранжування для вітальні, де важливу роль відіграють у деталях і турбота про стиль. Настою окрасою є тонкі фрезерування на одній із фасадних поверхонь, а також срібні акценти у формі металевих ніжок і ручок, які відбивають мотиви на поверхні меблів.
Розміри:
В х Ш х Г: 45 х 110 х 55 (см)
Подивитися всі модулі з колекції BIM Toledo ==>
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 55 см |
| Двері | Немає |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований, МДФ |
| Матеріал стільниці | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | Немає |
| Підстава | металевий каркас |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | модерн, лофт, ретро |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | дуб Флагстаф, чорний |
| Колір підстави | сірий |
| Колір стільниці | дуб Флагстаф, чорний |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 6 941 ₴





