
Полиця під телевізор Dedal
1 396 ₴
- Під замовлення
- Код: 61476-61477
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Полиця під телевізор Dedal від польської фабрики BIM Furniture (БИМ Фурнітура) — має дві відкриті ніші з отвором для дротів. Виготовляється з ламінованого ДСП / крайка АБС. Випускається в кольорах: "дуб Артизан”, “чорний”, “білий” или “дуб сонома”.
Полиця під телевізор Dedal — компактне та практичне рішення для невеликих просторів. Завдяки своїм невеликим розмірам, вона ідеально підходить для функціонального використання. У центральній частині полиці розташовані дві ніші, які надають достатньо місця для зберігання мультимедійних пристроїв, пультів, книг або декоративних елементів. Два отвори для кабелів спрощують організацію дротів і підтримку порядку.
Заокруглені краї надають полиці елегантного та м'якого зовнішнього вигляду, а також роблять її використання безпечнішим. Полиця Dedal, виконуючи функцію тумби під телевізор, чудово вписується в сучасні мінімалістичні інтер'єри. Її міцна конструкція та високоякісні матеріали гарантують довговічність і стійкість.
Розміри:
В х Ш х Г: 22 х 90 х 20 (см)
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 22 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | сучасний, лофт, скандинавський |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 90 см |
| Основні | |
| Матеріал | ДСП |
- Ціна: 1 396 ₴











