
Тумба під телевізор Icarus
4 113 ₴
- Під замовлення
- Код: 61444-61472
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Тумба під телевізор Icarus від польської фабрики BIM Furniture (БИМ Фурнітура) — має однодверну частину та дві відкриті ніші. Є отвір для кабелю в стільниці. Виготовляється з ламінованого ДСП / крайка АБС. Випускається в кольорах: "дуб Артизан / чорний”, “чорний / дуб Артизан”, “дуб Артизан / білий” или “дуб сонома / білий”. Ручка та кришка отвору для кабелю виготовлені з пластику.
Навісна тумба під телевізор Icarus — сучасне та практичне рішення для вашого інтер'єру. У тренді зараз м'які, округлі форми меблів, які сприяють розслабленню та створюють гармонію в приміщенні. Модель Icarus втілює цей тренд, поєднуючи стиль і зручність.
Компактні розміри тумби Icarus дають змогу їй не займати багато місця, роблячи її ідеальною для будь-якого інтер'єру. Верхня панель обладнана отвором для кабелів із маскуванням, а фасад легко відкривається за допомогою ручки.
Розміри:
В х Ш х Г: 20 х 156 х 29 (см)
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 29 см |
| Двері | 1 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | сучасний, модерн, скандинавський |
| Колір | дуб Артезіан / білий |
| Колір корпусу | дуб Артизан, дуб сонома, чорний |
| Колір фасаду | білий, дуб Артизан, чорний |
| Ширина | 156 см |
- Ціна: 4 113 ₴











