
Тумба під телевізор Manta RTV160
7 101 ₴
- Під замовлення
- Код: 61385-61398
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Тумба під телевізор Manta RTV160 від польської фабрики BIM Furniture (БИМ Фурнітура) — має три відкриті ніші з отвором для дротів. Виготовляється з ламінованого ДСП / крайка АБС. Випускається в кольорах: "бетон / дуб Артизан", "графіт" або "білий". Меблі універсальні, їх можна повісити або поставити на підлогу (ніжки, входить до комплекту).
Тумба під телевізор Manta — це ідеальне рішення для вітальні або молодіжної кімнати. Її мінімалістичний дизайн і проста форма дають змогу гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр. Можливість кріплення на стіну або встановлення на ніжках дає змогу легко налаштувати тумбу під ваші уподобання.
Три відкриті полиці ідеально підходять для зберігання електронної техніки та різних дрібниць, забезпечуючи зручний доступ до них. Опціональні ніжки додають меблям легкості й елегантності, роблячи її стильним доповненням сучасного інтер'єру. Тумба під телевізор Manta не тільки функціональна, але й слугує дизайнерським акцентом, що підкреслює стиль і естетику вашого дому.
Розміри:
В х Ш х Г: 30/32 х 160 х 35 (см)
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 30 см, 32 см |
| Глибина | 35 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 3 шт |
| Стиль | сучасний, модерн, лофт |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | білий, бетон-ефект, графіт |
| Колір фасаду | білий, графіт, дуб Артезіан |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 7 101 ₴








