
Меблева стінка Roco, білий/сосна чорна
10 386 ₴
8 843 ₴
- Під замовлення
- Код: 76422-76423
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Сучасні інтер'єри вимагають виняткового обладнання, і меблева стінка Roco від польської фабрики Jurek Meble (Юрек Мебель), безсумнівно, є таким. Простоту й елегантність меблів підкреслює свіжа колірна гама — поєднання білого з геометричними візерунками в кольорах, що імітують дерево, створює приголомшливий ефект.
До складу меблевої стінки входить тумба під ТВ з виділеною полицею для декодера та колонок, підвісна вітрина та полиці для книг. Скориставшись додатковим пропонуванням покупці LED-підсвітки для вітрини, ваша вітальня набуде приємного для очей блиску.
Переваги та особливості:
Дизайн: елегантність, підкреслена свіжою колірною гамою та геометричними візерунками.Функціональність: тумба під ТВ із полицею для техніки, підвісна вітрина та полиці для книг.
Опції: можливість додаткового встановлення LED-підсвітки для вітрини.
Матеріали та виготовлення:
Корпус і фасади: ламінована плита ДСП завтовшки 16 мм.Система відкривання: вітрина відкривається за допомогою системи "Push to Open".
Освітлення: LED-підсвітка як додаткова опція за окрему плату.
Цвета:
Корпус і фасади: білий/сосна чорна.Розміри:
Висота: 180 смШирина: 175 см
Глибина: 39 см
Меблева стінка Roco — це ідеальне поєднання простоти, елегантності та сучасного дизайну, яке змінить вашу вітальню на стильний і функціональний простір.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 180 см |
| Глибина | 39 см |
| Двері | 3 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Опції | підсвітка (продається окремо), система відкривання Push to Open |
| Відкриті полиці | 3 шт |
| Підсвічування | 1 LED білий |
| Виробник | Jurek Meble |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | білий, сосна чорна |
| Колір фасаду | білий, сосна чорна |
| Ширина | 175 см |
- Ціна: 8 843 ₴




