
Тумба під ТВ Mia 6, білий
6 422 ₴
6 101 ₴
- Під замовлення
- Код: 76394
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Тумба під ТВ Mia 6 від польської фабрики Jurek Meble (Юрек Меблі) — це позачасова функціональність у сучасному виготовленні. Обладнана двома закритими відділеннями, вона допоможе підтримувати лад, приховуючи аксесуари та дрібниці. Відкрита зона та полиці ідеально підходять для мультимедійної техніки, забезпечуючи легкий доступ до електроніки.
Один із фасадів тумби прикрашений тонким рифленим оздобленням, яке, безумовно, надає меблям виразності. За мінімалістичний дизайн відповідає система "Push to Open", що усуває потребу в ручках. Високі ніжки підкреслюють легкість форми та водночас полегшують прибирання. Тумба під телевізор Mia 6 створить стильний простір для розваг у вашій вітальні.
Переваги та особливості:
Дизайн: позачасова функціональність і сучасний дизайн із рифленим оздобленням.Функціональність: закриті та відкриті відділення для зберігання та техніки.
Практичність: високі ніжки полегшують прибирання.
Матеріали та виготовлення:
Корпус: ламінована плита ДСП завтовшки 16 мм.Фасади: ламінована плита ДСП завтовшки 16 мм + плита МДФ завтовшки 18 мм.
Кромка: АБС.
Задня стінка: плита ХДФ.
Ніжки: метал.
Фурнітура: петлі GTV, меблевий кронштейн — ножнієподібний шарнір (відкидні дверцята).
Система відкривання: зручний механізм "Push to Open".
Ручки: відсутні.
Цвета:
Корпус і фасади: білий.Ніжки: чорний.
Розміри:
Висота: 50 смШирина: 150 см
Глибина: 41 см
Колекція Mia — це ідеальне рішення для тих, хто шукає меблі, які поєднують у собі функціональність, місткість і сучасний дизайн, даючи змогу з легкістю облаштувати стильний і практичний інтер'єр.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 41 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований, МДФ |
| Опції | система відкривання Push to Open |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Виробник | Jurek Meble |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 6 101 ₴




