
Стильне та комфортне крісло Egon FR13-FX, сірий/чорний
7 040 ₴
- Під замовлення
- Код: 76882
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Стильне та комфортне крісло Egon FR13-FX від польської фабрики Furnitex (Фурнітекс) — це ідеальне поєднання сучасного дизайну та практичних рішень. Крісло є у двох модних кольорах — сірому та бежевому — і чудово підійде для вітальні, кабінету, спальні або елегантної приймальні.
Крісло Egon FR13-FX забезпечує комфорт на вищому рівні завдяки широкому сидінню та м'якій подушці. Головна особливість — сидіння, що обертається на 360°, яке забезпечує зручність і повну свободу руху без потреби переміщати крісло.
Матеріали та виготовлення:
Оббивка: стильна тканина Egon.Каркас: стабільний металевий каркас, пофарбований порошковою фарбою.
Сидіння: поворотне (360°).
Цвета:
Оббивка: сірийОснова: чорний
Розміри:
Висота: 93 смВисота сидіння: 50 см
Ширина: 73 см
Ширина сидіння: 50 см
Глибина сидіння: 51 см
Подушка: 31 × 20 см
Зробіть ставку на поєднання комфорту й елегантності — виберіть крісло Egon FR13-FX і насолоджуйтеся зручністю в найкращому стилі від польської фабрики Furnitex.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Білизняний відсік | Немає |
| Висота | 93 см |
| Висота сидіння | 50 см |
| Глибина | 70 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Матеріал основи | Метал |
| Опції | функція обертання |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Немає |
| Виробник | Furnitex |
| розкладний | Немає |
| Стиль | сучасний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір підстави | чорний |
| Ширина | 73 см |
- Ціна: 7 040 ₴




