
Сучасний журнальний столик Mossa MO9, чорний/ дуб віскі
4 261 ₴
- Під замовлення
- Код: 79287
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Сучасний журнальний столик Mossa MO9 від польського виробника Dolmar (Долмар) — це стильне та практичне доповнення для вашої зони відпочинку. Модель виготовлена в актуальному дизайні та гармонійно поєднує в собі естетику та повсякденну зручність, стаючи ідеальним завершенням інтер'єру вітальні.
Головним хітом колекції Mossa є рифлені елементи (пліта Forrest classic STRIPS) з виразним 3D-ефектом. Столик вирізняється великою поверхнею стільниці та наявністю місткої нижньої полиці, яка ідеально підходить для зберігання журналів, пультів та інших дрібниць. Поєднання чорного кольору з текстурою дуба віскі та високими ніжками надає меблям легкого та сучасного вигляду.
Матеріали та виготовлення:
Стільниця: ламінована ДСП (16 мм)Корпус: рифлена плита ДСП (16 мм) Forrest classic STRIPS
Краї: захищені крайкою ПВХ (0,5 мм), стійкою до ударів і подряпин
Ніжки: якісний пластик
Доступні кольори:
Столешница: дуб вискиКорпус: чорний
Фасад: чорний
Ніжки: золотий
Розміри:
Висота: 47 смШирина: 97 см
Довжина: 56 см
Висота ніжок: 12 см
Журнальний столик Mossa MO9 — це поєднання польської якості та мінімалістичної елегантності, яка наповнить ваш будинок атмосферою затишку та стилю.
Подивитися всю колекцію Dolmar Mossa ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 47 см |
| Двері | Немає |
| Довжина | 56 см |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, ПВХ |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір підстави | золотий |
| Колір стільниці | дуб виски |
| Колір фасаду | Чорний |
| Ширина | 97 см |
- Ціна: 4 261 ₴



