
Сучасний комод із шухлядами Mossa MO6, кашемір/ дуб віскі
10 226 ₴
- Під замовлення
- Код: 79274
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Сучасний комод із ящиками Mossa MO6 від польського виробника Dolmar (Долмар) — це ідеальне поєднання функціональності й актуального дизайну для вашої вітальні або спальні. Завдяки продуманій конструкції, він пропонує чималий простір для зберігання, зберігаючи водночас витончений зовнішній вигляд.
Головним хітом колекції Mossa є рифлені фасади (плита Forrest classic STRIPS) з виразним 3D-ефектом. Комод має практичне комбіноване планування: з боків розташовані два відділення з двостулковими дверцятами, всередині яких розміщена по одній полиці, а в центральній частині — три місткі шухляди. Поєднання чорного кольору з контрастним відтінком дуб віскі та високими ніжками надає меблям особливої елегантності.
Матеріали та виготовлення:
Корпус: ламінована ДСП (16 мм)Фасади: рифлена плита ДСП (16 мм) Forrest classic STRIPS
Краї: захищені крайкою ПВХ (0,5 мм), стійкою до ударів і подряпин
Ніжки та ручки: якісний пластик
Напрямні: кулькові (повного висування)
Фурнітура: надійні чашкові петлі
Доступні кольори:
Корпус: кашемір/ дуб віскіФасад: кашемір
Ніжки та ручки: золотий
Розміри:
Висота: 84 смШирина: 137 см
Глибина: 40 см
Висота ніжок: 12 см
Комод Mossa MO6 — це поєднання польської якості та мінімалістичної елегантності, яка наповнить ваш будинок атмосферою затишку та стилю.
Подивитися всю колекцію Dolmar Mossa ==>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dolmar |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 3 шт |
| Висота | 84 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, ПВХ |
| Опції | ящики повного висування |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Колір корпусу | дуб виски, кашемир |
| Колір підстави | золотий |
| Колір фасаду | кашемір |
| Ширина | 134 см |
- Ціна: 10 226 ₴




