
Сучасна вітрина зі склом Mossa MO3, білий/ дуб віскі
12 152 ₴
- Під замовлення
- Код: 79251-79253
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Сучасна вітрина зі склом Mossa MO3 від польського виробника Dolmar (Долмар) — це елегантний і функціональний елемент інтер'єру, який ідеально підходить для демонстрації декору та зберігання речей у вітальні або їдальні.
Головним хітом колекції Mossa є рифлені фасади (плита Forrest classic STRIPS) з виразним 3D-ефектом, які створюють гру світла та тіні. Вітрина розділена на дві частини: верхня має скляну вставку, за якою розташовані три просторі ніші для посуду або декору (опціонально можна встановити підсвітку), а нижня частина прихована за глухим фасадом. Можливість вибору боку відкриття фасаду (ліво або вправо) під час збирання. Високі ніжки надають конструкції легкість, а поєднання білого кольору з текстурою дуба віскі підкреслює сучасний стиль меблів.
Матеріали та виготовлення:
Корпус: ламінована ДСП (16 мм)Фасади: рифлена плита ДСП (16 мм) Forrest classic STRIPS, загартоване скло
Краї: захищені крайкою ПВХ (0,5 мм), стійкою до ударів і подряпин
Ніжки та ручки: якісний пластик
Фурнітура: надійні чашкові петлі
Доступні кольори:
Корпус: білий / дуб віскіФасад: білий/скло
Ніжки та ручки: чорний
Розміри:
Висота: 194 смШирина: 60 см
Глибина: 40 см
Висота ніжок: 12 см
Вітрина Mossa MO3 — це поєднання польської якості та мінімалістичної елегантності, яка наповнить ваш будинок атмосферою затишку та стилю.
Подивитися всю колекцію Dolmar Mossa ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolmar |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Фасади | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 194 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, ПВХ, скло |
| Опції | підсвічування (продається окремо) |
| Відкриті полиці | Немає |
| Підсвічування | Да |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Колір корпусу | білий, дуб віскі |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 12 152 ₴





