
Квадратний журнальний столик Sven SV10, сосна Андерсен/ дуб Неш
4 545 ₴
- Під замовлення
- Код: 79549
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Квадратний журнальний столик Sven SV10 від польського виробника Dolmar (Долмар) — це стильний і лаконічний елемент інтер'єру, виготовлений у найкращих традиціях скандинавського дизайну. Модель гармонійно поєднує світлий корпус у кольорі сосна Андерсен і масивну стільницю в теплому відтінку дуб Неш, що створює атмосферу домашнього затишку та візуальної легкості у вітальні.
Попри свої компактні розміри, столик Sven SV10 дуже практичний і функціональний. Він стане ідеальним місцем для ранкової кави, розміщення журналів або предметів декору. Міцна стільниця завтовшки 25 мм стійка до щоденних навантажень, а високі похилі ніжки з натурального лакованого дуба забезпечують чудову стійкість і підкреслюють сучасний характер колекції Sven.
Матеріали та виготовлення:
Основа: ламінована ДСП завтовшки 16 ммСтільниця: потовщена ламінована ДСП (25 мм)
Краї: оброблені захисною крайкою ПВХ (0,5 мм для основи та 0,8 мм для стільниці) для підвищення зносостійкості
Ніжки: високі скошені опори з натурального дерева (лакований дуб)
Доступні кольори:
Основа: сосна АндерсенСтільниця та ніжки: дуб Неш
Розміри:
Висота: 35 смШирина: 81 см
Довжина: 81 см
Журнальний столик Sven SV10 — це якісний польський продукт, який стане фінальним штрихом у облаштування вашої зони відпочинку, об'єднуючи практичність і скандинавський мінімалізм.
Подивитися всю колекцію Dolmar Sven ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 35 см |
| Двері | Немає |
| Довжина | 81 см |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований, ПВХ |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | бохо, скандинавський |
| Форма столу | Квадратний |
| Колір корпусу | сосна Андерсен |
| Колір підстави | дуб Неш |
| Колір стільниці | дуб Неш |
| Ширина | 81 см |
- Ціна: 4 545 ₴



