
Широка вітрина Lofter LO3, дуб Вотан / бетон Міленіум
13 116 ₴
- Під замовлення
- Код: 79746-79747
Відправка з 24 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Широка вітрина Lofter LO3 від польського виробника Dolmar (Долмар) — це ефектний інтер'єрний елемент, що об'єднує індустріальну строгість і функціональну елегантність. Модель виділяється прогресивним колірним рішенням дуб Велан і бетон Мілліум, яке в поєднанні з високими металевими ніжками ідеально втілює концепцію сучасного лофту.
Чотиридверна конструкція Lofter LO3 розроблена як для практичного зберігання речей, так і для ефектної експозиції декору. Внутрішній простір розділений на п'ять глибоких секцій, центральну частину яких займають чотири полиці із загартованого скла завтовшки 4 мм. Для створення преміальної атмосфери передбачена можливість встановлення 4-точкової LED-підсвітки, яка перетворює вітрину на центральний артоб'єкт інтер'єру. Високі металеві опори надають широкому модулю архітектурної легкості та забезпечують безперешкодний доступ для прибирання.
Матеріали та виготовлення:
Корпус: якісна ламінована ДСП (16 мм)Фасади: якісна ламінована ДСП (16 мм) / загартоване прозоре скло (4 мм)
Ніжки: високі металеві опори, що забезпечують стійкість і індустріальний стиль
Краї: захищені зносостійкою крайкою ПВХ (0,5 мм), стійкою до ударів і подряпин
Фурнітура: надійні чашкові петлі
Ручки: пластикові, лаконічної прямокутної форми в чорному кольорі
Підсвітка: можливість встановлення LED-підсвітки в скляних полицях
Доступні кольори:
Корпус: дуб ВотанФасади: дуб Вотан/ бетон Мілленіум
Розміри:
Висота: 187 смШирина: 90 см
Глибина: 42 см
Широка вітрина Lofter LO3 — це бездоганна польська якість і виразний дизайн, який стане ідеальним доповненням для вітальні, їдальні або сучасного кабінету.
Подивитися всю колекцію Dolmar Lofter ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 187 см |
| Глибина | 42 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, ПВХ, скло |
| Опції | підсвічування (продається окремо) |
| Відкриті полиці | Немає |
| Підсвічування | Да |
| Стиль | лофт |
| Колір корпусу | дуб Вотан |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | бетон ефект, дуб Вотан |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 13 116 ₴







