
М'яка тримісна софа Milano 3S, сірий/ темний горіх
23 960 ₴
- Під замовлення
- Код: 81485
Відправка з 08 червня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка тримісна софа Milano 3S від польської фабрики Halmar (Халмар) — це найпростіша модель у серії, виготовлена в естетиці ретро та бохо. Завдяки каркасу з масиву бука в кольорі темного горіха й оббивці з тканини Castel, софа привносить в інтер'єр відчуття шляхетності та класичного затишку. Довжина 175 см дає змогу з комфортом розмістити трьох осіб, що робить її ідеальним центральним елементом просторої вітальні або зони очікування.
Матеріали та виготовлення:
Оббивка: зносостійка тканина CastelКаркас і ніжки: масив натурального бука
Цвета:
Оббивка: сірий темний Castel 93Ніжки: темний горіх
Розміри:
Висота: 77 смВисота сидіння: 44 см
Ширина: 175 см
Глибина: 77 см
Софа Milano 3S — відповідний вибір для тих, хто шукає надійні меблі з натуральних матеріалів для всієї родини. Стійка дерев'яна основа й ергономічна форма спинки забезпечують зручну посадку, створюючи гармонійну атмосферу та підкреслюючи бездоганний смак власника.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина | 77 см |
| Ширина | 175 см |
| Основні | |
| Виробник | Halmar |
| Вид м'яких меблів | софа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 77 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Опції | Немає |
| Підлокітники | тверді |
| розкладний | Немає |
| Стиль | класичний, ретро |
| Колір оббивки | сірий темний |
| Колір підстави | горіх темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 960 ₴



