Кошик
11 відгуків
Ласкаво просимо до нас
 
Контакты
Mebel-Trade — Больше чем интернет-магазин!
+380660250504
+380730250504
  • picture 1
  • picture 2
  • 1
  • 2

Про нас

В спеціалізованому інтернет-магазині меблів Mebel-Trade ви можете купити недорого меблі в Україні з швидкою і акуратною доставкою. Завдяки налагодженим постачання меблів від виробників Польщі, ми здатні надати самі конкурентні ціни в цьому сегменті продукції. В даний час ми пропонуємо продукцію багатьох меблевих фабрик, які є лідерами у співвідношенні вартості і якості продукції. В першу чергу, це найвідоміші меблеві фабрики Польщі: Таранко (Taranko), МЕБЛІВ (BRW), Пьяски (Piaski), Сигнал (Signal), Халмар (Halmar), Кама (Cama), Шинака (Szynaka), Хельветия (Helvetia), Ичак (Idzczak), Вокс (VOX), Богфран (Bogfran), Форте (Forte), Войчік (Wojcik), Белиани (Beliani), АСМ (ASM), Ласки (Laski).
Безсумнівно, польська меблі являє собою еталон високої якості виконання за доступну ціну, про що яскраво свідчить підвищений попит на продукцію меблевих фабрик Польщі. Наш інтернет-магазин зробив істотний акцент на організацію бездоганних постачання польської меблів в Україну і завдяки цьому ми здатні доставити замовлені вами вироби в самі мінімальні терміни. Постійно приділяючи увагу розширенню асортименту, ми динамічно розвиваємо нові зв'язки з виробниками.
З допомогою рубрик нашого каталогу польської меблів ви легко зможете облаштувати ваш інтер'єр, отримавши відмінне рішення при мінімальних фінансових витратах. Кожен вид меблів містить високоякісні фотографії, докладні характеристики з описом габаритних розмірів в зібраному вигляді, кольорів корпусу і фасадів, використовуваних матеріалів, кількості складових елементів і багато іншого. Таким чином, купити польську меблі в інтернет-магазині Mebel-Trade ви зможете з отриманням повного обсягу всієї необхідної інформації. Також зазначимо, що наші консультанти допоможуть підібрати кілька варіантів, відповідно до ваших побажань, обраному стилю, колірній гамі, функціональності і вартості. Підібрані варіанти меблів будуть відправлені на вашу електронну адресу у вигляді красивого портфоліо. Для тих, кому необхідна польська меблі оптом, ми можемо запропонувати найкращі умови в Україні.
 

Контактна інформація компанії Mebel-Trade — Больше чем интернет-магазин!

Mebel-Trade — Больше чем интернет-магазин!
Торгова компанія
УкраинаЛьвівська областьЧервоноград
+380660250504
+380730250504
mebeltrade.shop@gmail.comm.me/mebeltradecomua+380660250504+380660250504mebel-trade.com.uaМенше 5 осіб
2016