Офісне крісло Calvano від Польської фабрика Halmar (Халмар) — в якості оббивки сидіння використана щільна, зносостійка тканина. Хрестовина виготовлена з якісних матеріалів, що дозволить використовувати крісло багато років. Приємним бонусом буде функція MULTI-BLOCK. Офісне крісло від Halmar дозволяє обладнати робоче місце співробітників офісу з максимальним комфортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120-130 см |
| Висота сидіння | 42-52 см |
| Глибина | 73 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Опції | мультиблок |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | Модерн |
| Колір підстави | хром |
| Колір сидіння | коричневий світлий, темний коричневий |
| Ширина | 73 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 722 ₴





Відправка з 13 червня 2026