-18%

Барний стілець H-69
3 825 ₴
3 137 ₴
- Під замовлення
- Код: 24525
Відправка з 13 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барний стілець H-69 від Польської фабрика Halmar (Халмар) — стильний хокер зі спинкою на металевому каркасі. Стійка ніжка з круглим підставою і підставкою для ніг виготовлена з хромованої сталі. Зручне сидіння зі спинкою виконано з приємною на дотик екошкіра чорного кольору. Висота стільця регулюється за допомогою газліфта від 91 до 111 див. Стілець H-69 прикрасить і доповнить інтер'єр сучасного кафе або бару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 91-111 см |
| Висота сидіння | 61-81 см |
| Глибина | 55 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | хром |
| Колір сидіння | чорний |
| Ширина | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 137 ₴




