-17%

Крісло Soft 2
10 559 ₴
8 719 ₴
- Під замовлення
- Код: 24199
Відправка з 15 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Soft 2 від Польської фабрика Halmar (Халмар) — м'яке і зручне для відпочинку на металевому каркасі. В якості оббивки використана приємна на дотик тканина світло-сірого кольору. Каркас виготовлений із сталі фарбованої в чорний колір. Крісло чудово доповнить зону відпочинку у вашому домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Висота | 81 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глибина | 76 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Матеріал основи | Метал |
| Опції | Немає |
| Підлокітники | м'які |
| Стиль | сучасний, лофт |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір підстави | хром |
| Ширина | 69 см |
| розкладний | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 719 ₴



