-19%

Крісло Crown
10 423 ₴
8 435 ₴
- Під замовлення
- Код: 23659-23667
Відправка з 15 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Crown від Польської фабрика Halmar (Халмар) — оригінальне і практичне крісло, яке буде відмінним рішенням для стильних і елегантних інтер'єрів, а також підійде до інтер'єру сучасного дизайну. М'яке крісло обтягнуте міцною тканиною і має оригінальний металевий каркас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Висота | 80 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глибина | 52 см |
| Глибина сидіння | 53 см |
| Матеріал корпусу | ДСП, метал |
| Матеріал оббивки | оксамитова тканина |
| Матеріал основи | Метал |
| Опції | Немає |
| Підлокітники | м'які |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір | зелений темний |
| Колір оббивки | бордовий, зелений темний, чорний |
| Колір підстави | золотий |
| Ширина | 78 см |
| розкладний | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 435 ₴



