-1%

Комод Mezo KM-2
6 027 ₴
5 953 ₴
- Під замовлення
- Код: 22268
Відправка з 17 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Mezo KM-2 від Польської фабрика Halmar (Халмар) — з шістьма висувними ящиками в скандинавському і лофтовом стилях. Виготовлений з ламінованої ДСП. Ніжки виконані з пофарбованої в чорний колір сталі. Завдяки незвичайному дизайну комод Мезо стане прекрасним доповненням до інтер'єру вітальні, дитячої кімнати, спальні або заміського будиночка.
Подивитися усі модулі з колекції Halmar Mezo ===>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 6 шт |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 29 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | лофт, скандинавський |
| Колір корпусу | коричневий, чорний |
| Колір фасаду | мікс кольорів |
| Ширина | 63 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 953 ₴


