-2%

Стіл письмовий Mezo B-1
5 199 ₴
5 088 ₴
- Під замовлення
- Код: 22263
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл письмовий Mezo B-1 від Польської фабрика Halmar (Халмар) — з двома висувними ящиками в скандинавському і лофтовом стилях. Виготовлений з ламінованої ДСП. Ніжки виконані з пофарбованої в чорний колір сталі. Може використовуватися в якості письмового або туалетного столика. Завдяки незвичайному дизайну столик Мезо стане прекрасним доповненням до інтер'єру вітальні, дитячої кімнати, спальні або заміського будиночка.
Подивитися усі модулі з колекції Halmar Mezo ===>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 73 см |
| Глибина | 39 см |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | лофт, скандинавський |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | коричневий |
| Колір фасаду | мікс кольорів |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 088 ₴


