-16%

Стелаж Bolivar REG-1
4 982 ₴
4 194 ₴
- Під замовлення
- Код: 21908
Відправка з 14 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж Bolivar REG-1 від Польської фабрика Halmar (Халмар) — з чотирма відкритими полицями буде ідеальним місцем для зберігання книг або всіх видів декорацій. Стелаж Болівар може бути відмінним рішенням для будь-якої вітальні, спальні, молодіжної кімнати або офісу. Він має просту форму, тому він легко поєднується з будь-яким інтер'єром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 110 см |
| Глибина | 30 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | МДФ ламінований, метал |
| Відкриті полиці | 4 шт |
| Стиль | лофт |
| Колір корпусу | дуб Золотий, чорний |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 194 ₴


