Полку Summer 61 від модульної система Summer (Саммер), виробництво фабрики Wójcik (Войчік), Польща. Випускається в кольорі: дуб Сан Ремо“. Меблі виготовляється з високоякісної ДСП, підвищеної стійкості до подряпин, вологи і високих температур.
Подивитися усі модулі з колекції Wojcik Summer ===>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wojcik |
| Матеріал | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 6 см |
| Глибина | 25 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | дуб Сан Ремо |
| Ширина | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴



Відправка з 13 травня 2026