
Вітрина 1D Shetland 01
19 594 ₴
- Під замовлення
- Код: 20524-20525
Відправка з 13 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітрина 1D Shetland 01 від модульної система Shetland (Шетланд), виробництво фабрики Wójcik (Войчік), Польща. Складається з однієї частково заскленої частини дверної і одного висувного ящика. Всередині за дверима чотири полки. Випускається в кольорі: дуб Шетланд / сірий“. Меблі виготовляється з високоякісної ДСП, підвищеної стійкості до подряпин, вологи і високих температур. Опціонально освітлення Prismatic купується окремо.
Подивитися усі модулі з колекції Wojcik Shetland ===>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wojcik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 197 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 1 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована, скло загартоване |
| Опції | підсвічування (продається окремо), ручки виїмки |
| Відкриті полиці | Немає |
| Підсвічування | Prismatic 2 шт |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Колір корпусу | дуб Шетланд, сірий |
| Колір фасаду | дуб Шетланд |
| Ширина | 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 594 ₴



