
Полку Nubi NUBP01
2 423 ₴
- Під замовлення
- Код: 20424
Відправка з 13 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полку Nubi NUBP01 від модульної системи Nubi (Нуби) Польської фабрики Wójcik (Войчік). Випускається в кольорах: “матьора темна / старий стиль“. Колекція меблів Nubi виготовляється з високоякісної ламінованої ДСП.
Декор, що нагадує перероблену деревину у поєднанні з імітацією бетону, витримані стилізовані ручки – відмінні риси колекції Nubi, яка є гордим представником індустріального стилю. Колекція створена для сміливих підлітків, які готові слідувати тенденціям.
Подивитися усі модулі з колекції Wojcik Nubi ===>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wojcik |
| Тип комплекту | модульний |
| Матеріал | ДСП |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 22,2 см |
| Глибина | 22 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | ретро |
| Колір корпусу | матьора темна, старий стиль |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 423 ₴


