Полку Linate 60 від модульної системи Linate (Лінате) Польської фабрики Wójcik (Войчік). Випускається в кольорах: “дуб Трюфель / білий / білий глянець“. Колекція меблів Linate проводитися з високоякісної ламінованої ДСП з використанням МДФ, підвищеної стійкості до подряпин, вологи і високих температур.
Подивитися усі модулі з колекції Wojcik Linate ===>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wojcik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 195 см |
| Глибина | 19,9 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована, МДФ лакований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | білий глянець, дуб Трюфель |
| Ширина | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 887 ₴



Відправка з 13 травня 2026