
Шухляда до ліжка Angel 96
5 658 ₴
- Під замовлення
- Код: 17478
Відправка з 13 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шухляда до ліжка Angel 96 від модульної системи Angel (Ангел) Польської фабрики Wójcik (Войчік). Ящик призначений для ліжок типу 91 / 92 / 93 / 94. Випускається в кольорі: “білий дуб“. Колекція меблів Angel проводитися з ламинованої ДСП. Меблі стійка до пошкоджень і подряпин, впливу вологи і високої температури. Колекція Ангел дає вам безліч варіантів компонування. Стильний і модний, і в той же час нейтральний колір, використовуваний в колекції Angel, дає відмінні можливості для розміщення меблів у кімнаті.
Подивитися усі модулі з колекції Wojcik Angel ===>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wojcik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 66,1 см |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Опції | ручки виїмки |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | дуб білий |
| Колір фасаду | дуб білий |
| Ширина | 199,9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 658 ₴


