Офісне крісло Drake від Польської фабрика Halmar (Халмар) — стильне з підлокітниками на коліщатках. В якості оббивки використана тканини. Хрестовина і підлокітники виготовлені з чорного пластику. Крісло оснащене механізмом гойдання TILT, фіксуючим нахил сидіння і спинки в робочому положенні і дозволяє здійснювати вільне гойдання з регульованою силою відхилення. Офісне крісло дозволяє обладнати робоче місце співробітників офісу з максимальним комфортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 127-134 см |
| Висота сидіння | 49-56 см |
| Глибина | 62 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | тканина, екошкіра |
| Опції | механізм TILT, регулювання підлокітників |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | хай тек |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий, чорний |
| Ширина | 69 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 093 ₴






Відправка з 13 червня 2026