Офісне крісло Prestige Skid від Польської фабрика Foster (Халмар) — стильне з підлокітниками. В якості оббивки використана екокожа чорного або кремового кольору. Каркас і оббиті м'якими накладками підлокітники виготовлені з хромованої сталі. Максимальне навантаження на крісло: 136 кг Офісне крісло найбільш гармонійно виглядатиме у кабінеті керівника офісу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глибина | 55 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Опції | Немає |
| Підстава | без роликів |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Немає |
| Стиль | Модерн |
| Колір | крем |
| Колір підстави | хром |
| Колір сидіння | крем, чорний |
| Ширина | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 613 ₴





Відправка з 13 червня 2026