
Офісне крісло Saturn
7 052 ₴
6 089 ₴
- Під замовлення
- Код: 25195-25202
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Офисное кресло Saturn от Польской фабрика Halmar (Халмар) — стильное с регулируемыми подлокотниками на поворотном каркасе с колесиками. Удобное сидение и эргономичная спинка выполнены из перфорированной экокожи черного, серого или белого цвета с белыми или черными вставками. Крестовина и обитые мягкими накладками подлокотники изготовлены из прочного пластика. Кресло оснащено механизмом качания TILT, фиксирующим наклон сидения и спинки в рабочем положении и позволяющим осуществлять свободное качание с регулируемой силой отклонения. Висота крісла змінюється з допомогою газліфта від 112 до 120 див. Максимальне навантаження на крісло: 120 кг. Офісне крісло Saturn чудово доповнить кабінет керівника, дозволяючи своєму власникові максимально комфортно і затишно провести робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 112-120 см |
| Висота сидіння | 44-52 см |
| Глибина | 65 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | екокожа перфорована |
| Опції | механізм TILT, регулювання підлокітників |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | сірий, чорний |
| Колір сидіння | білий, сірий, чорний |
| Ширина | 67 см |
- Ціна: 6 089 ₴




