-18%

Офісне крісло Arsen
4 957 ₴
4 059 ₴
- Під замовлення
- Код: 25298
Відправка з 10 червня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Arsen від Польської фабрика Halmar (Халмар) — стильне на поворотному каркасі з коліщатками. В якості оббивки сидіння використана сіра мембранна тканина, спинки – сіра сітка з відмінною циркуляцією повітря. Хрестовина і підлокітники виготовлені з чорного пластику. Крісло оснащене механізмом гойдання TILT, фіксуючим нахил сидіння і спинки в робочому положенні і дозволяє здійснювати вільне гойдання з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється з допомогою газліфта від 113 до 124 див. Офісне крісло Arsen дозволяє обладнати робоче місце співробітників офісу з максимальним комфортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 113-124 см |
| Висота сидіння | 44-55 см |
| Глибина | 65 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | сітка, мембранна тканина |
| Опції | механізм TILT, регулювання кута спинки |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий, чорний |
| Ширина | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 059 ₴




