-20%

Офісне крісло Valdez
5 002 ₴
3 977 ₴
- Під замовлення
- Код: 25483-25491
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Valdez від Польської фабрика Halmar (Халмар) — в якості оббивки сидіння використана щільна, зносостійка тканина. Хрестовина виготовлена з якісних матеріалів, що дозволить використовувати крісло багато років. Крісло оснащене механізмом гойдання TILT, фіксуючим нахил сидіння і спинки в робочому положенні і дозволяє здійснювати вільне гойдання з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта. Офісне крісло від Halmar дозволяє обладнати робоче місце співробітників офісу з максимальним комфортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 116-122 см |
| Висота сидіння | 46-52 см |
| Глибина | 60 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | тканина, тканина мембранна |
| Опції | механізм TILT, регулювання підголівнику |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий, чорний |
| Ширина | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 977 ₴




