-13%

Офісне крісло Rino
5 805 ₴
5 051 ₴
- Під замовлення
- Код: 25417
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Rino від Польської фабрика Halmar (Халмар) — стильне з підлокітниками на поворотному каркасі з коліщатками. В якості оббивки використана тканина сірого кольору. Хрестовина і підлокітники виготовлені з чорного пластику. Крісло оснащене механізмом гойдання TILT, фіксуючим нахил сидіння і спинки в робочому положенні і дозволяє здійснювати вільне гойдання з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється з допомогою газліфта від 112 до 122 див. Максимальне навантаження на крісло: 100 кг. Офісне крісло дозволяє обладнати робоче місце співробітників офісу з максимальним комфортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 112-122 см |
| Висота сидіння | 45-55 см |
| Глибина | 63 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Опції | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | Модерн |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий |
| Ширина | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 051 ₴



