-12%

Офісне крісло Doral
3 569 ₴
3 137 ₴
- Під замовлення
- Код: 25596-25601
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Doral від Польської фабрика Halmar (Халмар) — стильне на поворотному каркасі з коліщатками. В якості оббивки сидіння та спинки використана оксамитова тканина. Хрестовина виготовлена з хромованого металу, а підлокітники з чорного пластику. Крісло оснащене механізмом гойдання TILT, фіксуючим нахил сидіння і спинки в робочому положенні і дозволяє здійснювати вільне гойдання з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється з допомогою газліфта від 88 до 98 див. Офісне крісло Doral дозволяє обладнати робоче місце співробітників офісу з максимальним комфортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88-98 см |
| Висота сидіння | 45-55 см |
| Глибина | 58 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | оксамитова тканина |
| Опції | Немає |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір | зелений темний |
| Колір підстави | сірий |
| Колір сидіння | зелений темний, синій |
| Ширина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 137 ₴



