-12%

Офісне крісло Iso C
2 766 ₴
2 445 ₴
- Під замовлення
- Код: 25855
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Iso C від Польської фабрика Halmar (Халмар) — в якості оббивки сидіння та спинки використана бежева тканина. Каркас виготовлений з хромованої сталі. Максимальне навантаження на крісло: 110 кг. Офісне крісло Iso C дозволяє обладнати робоче місце співробітників офісу з максимальним комфортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 82 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глибина | 55 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Опції | Немає |
| Підстава | без роликів |
| Підлокітники | Немає |
| Підйомний механізм | Немає |
| Стиль | Модерн |
| Колір підстави | хром |
| Колір сидіння | беж |
| Ширина | 53 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 445 ₴


