-11%

Офісне крісло Bravo
5 039 ₴
4 508 ₴
- Під замовлення
- Код: 25838-25842
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Bravo від Польської фабрика Halmar (Халмар) — стильне з підлокітниками на поворотному каркасі з коліщатками. В якості оббивки використана тканина. Хрестовина і підлокітники виготовлені з чорного пластику. Крісло оснащене механізмом гойдання TILT, фіксуючим нахил сидіння і спинки в робочому положенні і дозволяє здійснювати вільне гойдання з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється з допомогою газліфта від 96 до 108 див. Офісне крісло дозволяє обладнати робоче місце співробітників офісу з максимальним комфортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 96-108 см |
| Висота сидіння | 44-56 см |
| Глибина | 56 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Опції | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | Модерн |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий, синій, чорний |
| Ширина | 59 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 508 ₴




