
Стілець кухонний Toledo 2
6 268 ₴
- Під замовлення
- Код: 27679-27689
Відправка з 28 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець кухонний Toledo 2 від Польської фабрика Halmar (Халмар) — змінить зовнішній вигляд будь аранжування. Стильна, класична форма додасть приміщенню клас та елегантність. Толедо 2 впишеться в будь-який інтер'єр. Сидіння і спинка оббиті високоякісної тканиною. Каркас виготовлений з масиву бука. Таке поєднання гарантує комфорт, надійність і стабільність. Колірні варіанти на вибір сподобаються кожному любителю класичної обробки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 86 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глибина | 56 см |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Стиль | модерн, скандинавський |
| Колір | дуб медовий / беж |
| Колір підстави | дуб медовий |
| Колір сидіння | беж, сірий світлий, темний сірий |
| Ширина | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 268 ₴



