-10%

Тумба під ТВ Dark DRTV153
8 659 ₴
7 835 ₴
- Під замовлення
- Код: 27847
Відправка з 01 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під ТВ Dark DRTV153 від Польської фабрика Piaski (Пяски) — складається з дводверної частини, одного висувного ящика, і однією відкритою ніші. Корпус і фасади виготовлені з високоякісного ламінованого МДФ, стійкого до забруднень і подряпин. Краї облицьовані ABS пластиком. Поєднання чорної основи з двома кольорами декору: дуб Ріббек і чорний камінь додасть вашій вітальні оригінальний стиль. Все це доповнено шкіряною ручкою з латунної застібкою, розташованої на фасадах шаф і ящиків.
Подивитися усі модулі з колекції Piaski Dark ===>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piaski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 54 см |
| Глибина | 39 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | МДФ ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал фасаду | МДФ ламінований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | лофт |
| Колір корпусу | дуб Ріббек |
| Колір підстави | чорний |
| Колір ручок | коричневий |
| Колір фасаду | дуб Ріббек, чорний камінь |
| Ширина | 153 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 835 ₴


