Пенал Fly 40 від Польської фабрика ASM (АСМ) — складається з однодверной частини, за якої чотири відсіки. Корпус виготовлений з ламінованої ДСП в кольорі "білий" або "чорний", фасади з лакованого МДФ в кольорі "білий глянець" або "чорний глянець". Двері з системою “PUSH-CLICK“, відкриття легким натисканням на фасад.
Подивитися усі модулі з колекції ASM Fly ===>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASM |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 170 см |
| Глибина | 29 см |
| Двері | 1 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | МДФ ламінований |
| Опції | система відкриття PUSH-CLICK |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | сучасний, хай тек |
| Колір корпусу | білий, чорний |
| Колір фасаду | білий глянець, чорний глянець |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 583 ₴





Відправка з 26 квітня 2026