
Стінка Galino C
34 256 ₴
- Під замовлення
- Код: 30602-30612
Відправка з 14 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка Galino C від Польської фабрика ASM (АСМ) — складається з двох дверей, чотирьох висувних ящиків, двох відкритих полиць і двох відкритих ніш. Корпус виготовлений з ламінованої ДСП в кольорі “білий“ або “чорний“, фасади комбіновані з лакованої і ламінованої МДФ в кольорах “білий глянець“ або “чорний глянець“.
Якщо ви мрієте перетворити ваш будинок в джерело натхнення, наснаги і радості, то неодмінно обзаведіться багатофункціональною, практичної та естетичної обстановкою. Меблева колекція Galino здатна скорегувати житловий простір, зробити його більш привабливим, практичним і зручним.
Подивитися усі модулі з колекції ASM Galino ===>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 4 шт |
| Висота | 190 см |
| Глибина | 45 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | МДФ лакований, скло загартоване |
| Опції | підсвічування (входить в комплектацію) |
| Відкриті полиці | 4 шт |
| Стиль | сучасний, хай тек |
| Колір | білий / білий глянець |
| Колір корпусу | білий, чорний |
| Колір фасаду | білий глянець, чорний глянець |
| Ширина | 330 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 256 ₴




