
Дзеркало Vicky
2 423 ₴
- Під замовлення
- Код: 30991-31004
Відправка з 09 червня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало Vicky від Польської фабрика ASM (АСМ). Корпус виготовлений з ламінованої ДСП в кольорі “білий“ або “дуб Сонома“.
Дзеркало настінне в спальню Vicky ідеально доповнить інтер'єр вашої спальні. Воно допоможе створити затишну атмосферу в кімнаті, в якій ви з легкістю заповнити свої сили після важкого дня.
Подивитися усі модулі з колекції ASM Vicky ===>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASM |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 2 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | модерн, хай-тек |
| Колір корпусу | білий, дуб Сонома |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 423 ₴



