-6%

Полку Balder SFW/120
2 755 ₴
2 595 ₴
- Під замовлення
- Код: 32635
Відправка з 14 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полку Balder SFW/120 від Польської фабрика BRW (БРВ) — розділена вертикальною перегородкою на два відділення. Виготовляється з ДСП. Випускається в кольорах: “дуб Рів'єра / білий глянець“. Фурнітура: роликові направляючі, завіси FGV.
Геометричні форми модулів Balder BRW підкреслені масивними боковинами. Меблі Балдер БРВ ідеально підійде для створення стильного інтер'єру вітальні, дитячої кімнати, передпокої, домашнього кабінету і офісу.
Подивитися усі модулі з колекції BRW Balder ===>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Матеріал | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 31,5 см |
| Глибина | 31,5 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | модерн, скандинавський |
| Колір корпусу | дуб Рів'єра |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴


