-20%

Тумба для взуття / пуфик Gent KOM1S/5/10
8 688 ₴
6 945 ₴
- Під замовлення
- Код: 33447
Відправка з 28 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба для взуття / пуфик Gent KOM1S/5/10 від Польської фабрика BRW (БРВ) — містить один висувний ящик. Обладнана м'яким сидінням. Виготовляється з ДСП з елементами ХДФ. Випускається в кольорі: дуб Стірлінг" з яскраво вираженим малюнком деревини. Роликові напрямні і петлі з функцією тихого закриття забезпечують максимальну зручність у використанні.
Меблі Гент БРВ являє собою поєднання модного дизайну з приємним дубовим відтінком. Природний малюнок деревини надає колекції неповторний шарм. Ручки сталевого кольору додають виразності. Завдяки різноманітності елементів меблі Гент БРВ дозволяє створити ефектні набори для вітальні, їдальні, кабінету, спальні і передпокою.
Подивитися усі модулі з колекції BRW Gent ===>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | ДСП, ХДФ |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Опції | система безшумного закриття, ручки металеві |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | модерн, класичний |
| Колір корпусу | дуб Стірлінг |
| Колір сидіння | чорний |
| Колір фасаду | дуб Стірлінг |
| Ширина | 101 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 945 ₴



