-20%

Комод Gent KOM2D3S/9/20
18 450 ₴
14 834 ₴
- Під замовлення
- Код: 33384
Відправка з 14 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Gent KOM2D3S/9/20 от Польской фабрика BRW (БРВ) — содержит три выдвижных ящика и два закрытых отделения с полкой в каждом. Изготавливается из ДСП с элементами ХДФ. Выпускается в цвете: “дуб Стирлинг” с ярко выраженным рисунком древесины. Роликовые направляющие и петли с функцией тихого закрытия обеспечивают максимальное удобство в использовании.
Меблі Гент БРВ являє собою поєднання модного дизайну з приємним дубовим відтінком. Природний малюнок деревини надає колекції неповторний шарм. Ручки сталевого кольору додають виразності. Завдяки різноманітності елементів меблі Гент БРВ дозволяє створити ефектні набори для вітальні, їдальні, кабінету, спальні і передпокою.
Подивитися усі модулі з колекції BRW Gent ===>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 3 шт |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 45 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП, ХДФ |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Опції | система безшумного закриття, ручки металеві |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | модерн, класичний |
| Колір корпусу | дуб Стірлінг |
| Колір фасаду | дуб Стірлінг |
| Ширина | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 834 ₴



